Історія парфумів

 Люди почали використовувати аромати ще в IV тисячолітті до нашої ери. Перші духи були отримані при спаленні рослин, квітів, різних порід дерев і смол під час ритуальних приношень богам. Складові таких пахощів вважалися священними і цінувалися дорожче за золото. Під час спалення цих складових йшов дим, завдяки чому духи і отримали свою назву: «per fumum», що по латині означає «для диму».

Але саме римляни відкрили інше призначення ароматів - приносити задоволення. Аристократи використовували духи щедро, не обмежуючи себе ні в чому, протирали ними стіни і підлога своїх осель, наповнювали басейни та фонтани квітковими екстрактами, ароматизуючи свої ванни.

З VI по XI століття мистецтво і наука парфумерії практикувалися практично виключно ченцями в закритих садах, де вони вирощували рослини і квіти. 

Розвиток сучасної парфумерної промисловості відбувалося повільно: з часів падіння Римської імперії і до кінця XIX століття.

У 1921 році у Франції був створений один з перших популярних синтетичних ароматів, і так народився новий вид духів - духи, створені тим чи іншим дизайнером, який представляє певний будинок моди. Взявши свій початок в європейських традиціях, американська парфумерія розвинулася в 1950-х роках, і перший аромат американського парфумерного будинку з'явився наприкінці 1960-х.

Зі звичайного модного аксесуара з часом духи перетворилися на яскравий спосіб заявити про свій світогляд і спосіб життя, стали потужним засобом, який пробуджує чуттєвість, що відображає неповторний стиль та невичерпне джерело, що породжує нові і нові творіння, здатні задовольнити будь-яке бажання жінки або чоловіки - зайдіть до нашого магазину http://eparfume.com.ua/  і переконайтеся в цьому!

Читайте также

20.09.2013 Обираємо парфуми за знаком зодіаку
 Існують різні типи темпераментів і характерів, які науково розділені на групи і їх особливості визначені. В астрології ж вважається, що знак зодіаку під яким народжується людина, має безпосередн...

 

MjYwMz